AyeYou are not connected. Please login or register

Aye » Another Day » Kartoteka » Karty Postaci » Kość

Kość

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Kość on Sro Lis 19, 2014 6:06 pm

Gość

avatar
Gość
Informacje podstawowe:
Imię i nazwisko: Posługuje się mianem Casimiro Mares.
Płeć: Mężczyzna.
Data urodzenia: Nie wiadomo, dokładnie kiedy Casimiro przyszedł na świat, a za datę jego urodzin uznano dzień, w którym go znaleziono, dwunasty października.
Wzrost: 186 centymetrów.
Waga: 76 kilogramów.
Grupa krwi: Niestety lub stety, jedna z najrzadszych - 0.
Pochodzenie: Można powiedzieć, że Hiszpania, chociaż jego rodzice na pewno stamtąd nie pochodzili.
Zajęcie: Uczeń. Przynajmniej powinien chodzić do szkoły, ale co robi naprawdę... To inna sprawa.Uczęszcza do zespołu szkół średnich nr 17, dokładniej do klasy drugiej liceum o profilu matematyczno-fizycznym.

Informacje techniczne:
Nazwa posiadanej mocy: Manipulacja Cieniami.
Poziom mocy: Trzeci poziom.
Umiejętności:
 • Refleks - PU 3
 • Zręczność - PU 2
 • Inteligencja - PU 4
 • Wiedza: mitologia - PU 3
 • Mistrz broni: pistolet - PU 4

Przedmioty specjalne:
 • Pistolet Beretta 92
 • Rewolwer Colt 1848


Informacje szczegółowe:
Aparycja:
Jak na swoją płeć, Hueso stanowczo należy do osób wyższych i chudszych. Nie jest żadnym kurdupelkiem, który ma zaledwie metr czterdzieści. Nie! On ma pełne sto osiemdziesiąt sześć centymetrów! To chodząca zmora dla niskich kobiet, takie żywe siedemdziesiąt sześć kilogramów! No i drogim paniom nie wystarczą szpilki, aby go przytulić(A wbrew pozorom, ten pan lub być przytulany. No kto nie lubi?!)!Do tego bardzo jasna karnacja jak na jego pochodzenie... Nawet po rysach twarzy Casimiro, można śmiało powiedzieć, że nie jest on Hiszpanem, ani nawet nie posiada podobnych genów. Któż wie, kim byli jego rodzice? Na pewno mieli ciekawe geny, bo Casimiro posiadł - i wyhodował - długie do pasa, rude włosy wyróżniające go w tłumie. Również wypada zwrócić uwagę na wargi młodego mężczyzny! Mimo, że usta są wąskie i pozbawione chęci do uśmiechu, jednak doskonale pasują do smukłej twarzy. Z reguły jego spojrzenie toksycznie zielonych i dużych oczu jest skierowane na miejsce bez ludzi. Piegowaty nos skierowany w niebo bądź chodnik, nie pozwala długo patrzeć ludziom wprost na jego twarzy.
Mimo, że ten młody mężczyzna nie jest już wyjątkowo chudy, pseudonim "kość", przyległ do niego jeszcze podczas mieszkania w Hiszpanii. Aktualnie widać po nim jakiś zarys mięśni, bo stara się dbać o dobrą kondycję. Chociaż z reguły i tak ukrywa to pod luźniejszymi ubraniami.
Wydaje się być całkowicie aspołeczny. Ludzie na jego widok wolą uciekać w popłochu, niż chociaż spróbować ujrzeć biel zębów w przyjaznym uśmiechu. Nic dziwnego, że Hueso wygląda na smutnego i zamyślonego... W końcu jest samotny.
Choroby fizyczne/cechy szczególne:
 • Długie, rude włosy
 • Dosyć koścista budowa ciała, która nie jest spowodowana jakąkolwiek niedowagą


Osobowość:
Ma problemy z komunikacją międzyludzką. Nie potrafi rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi, jednak czasami stara się to robić. W końcu trzeba się kształcić, prawda? Szkoda, że i tak odpowiada półsłówkami, nie udzielając o sobie zbyt chętnie jakichkolwiek informacji. Jest zamknięty w sobie i nic się na to nie poradzi.
Uwielbia zgłębiać wiedzę. Nieważne czy jest to matematyka, nauka jakiejś nowej umiejętności, czy też fabuła najnowszego filmu z gwiazdą Hollywood. Gdyby porozmawiać z nim dłużej, śmiało można by powiedzieć, że zachowuje się jak dziecko głodne wiedzy. Nie, nie należy do dobrych towarzyszy, chociaż sam potrafi czasami swoim zachowaniem rozbawić.
Chłodny typ analityka. Jeżeli musi coś zrobić to woli zrobić to raz i porządnie. Nie traci zimnej krwi w sytuacjach krytycznych, a nawet można nazwać go psychopatą! Kiedy widzi cudze nieszczęście, nie potrafi płakać. Nie potrafi tego robić nawet wtedy, kiedy sam przeżywa coś okropnego. Śmiało można nazwać go bezwzględnym i myślącym jedynie o sobie. Nie jest skory do pomocy. No chyba, że druga osoba zaoferuje mu coś w zamian. Tak naprawdę, Hueso uwielbia handel wymienny oraz trochę lubuje się w hazardzie. Ale z tym drugim stara się walczyć! Nie istnieją dla niego żadne zakazy czy nakazy, nienawidzi kiedy ktoś stara się nim dyrygować. Ma bardzo ciężki charakter, przez co ludzie starający się do niego zbliżyć, po dłuższym czasie po prostu tego zaprzestają. On sam nawet nie jest pewny jakby się zachowywał w przyjaźni, czy może i w związku. Ma niską samoocenę, więc nie rozumie, po co ktokolwiek chciałby się do niego zbliżać. Wszędzie widzi podstęp i fałsz. Szczególnie, kiedy ktoś jest dla niego miły.
Choroby psychiczne/fobie/uzależnienia:
 • Nałogowy palacz
 • Cierpi na klaustrofobię


Rodzina:
Starsza kobieta wraz ze swoją wnuczką się nim zaopiekowała. Staruszka zmarła, jednak piękna i młoda Annabell dalej zajmowała się chłopcem, nawet, kiedy dowiedziała się o jego dziwnych mocach. Chroniła go, nawet, kiedy był tępiony. Jest jego jedyną przyjaciółką i osobą, której może zaufać. Mimo, że mieszkają w różnych zakątkach świata, często ze sobą rozmawiają. Annabell dzisiaj ma trzydzieści cztery lata i pracuje w świetnej firmie. Założyła własną rodzinę. Regularnie przysyła pieniądze Hueso, bo chce, aby mógł w spokoju zająć się edukacją.

Historia:
Minęła prawie połowa października, kiedy został znaleziony na ulicy niemowlak. Znalazła go starsza kobieta, która była sama z wnuczką, postanowiła zająć się tym porzuconym dzieckiem i otoczyć je miłością.
Właśnie tak niechciany Hueso znalazł dom w hiszpańsko-angielskiej rodzinie. Wnuczka kobiety zajmowała się małym dzieckiem, a jej rodzice pomagali w utrzymaniu całej trójki, ponieważ mieli dobrze płatne zajęcie za granicą. Hueso dorastał otoczony miłością, jednak w wieku ośmiu lat, świat się zachwiał.
W dość krótkim czasie doszło do śmierci starszej kobiety, a on odkrył, że posiada nietypową moc. Moc, za którą był prześladowany przez dużą część swego życia. Nie wiedząc, co się z nim dzieje, zaczął szukać informacji i szybko odkrył, jaki czeka go niedługo los. Myślał, że Annabell go odrzuci i nie pozwolił, aby się o tym dowiedziała. Więc wydarzyło się to przez przypadek, kiedy nie zapanował nad swoją mocą i jedyna bliska mu osoba weszła do pokoju.
Ku zdziwieniu Casimiro - przyjaciółka go nie odrzuciła. Wręcz przeciwnie! Pomagała mu i mimo tego, że ludzie się nad nim znęcali, starała się go obronić i w jakikolwiek sposób mu pomóc.
Kiedy tylko dowiedzieli się o miejscu, w którym Hiszpan mógłby być bezpieczny, od razu postanowili go tam wysłać. I tak znalazł się w nowym domu, w którym było pełnych mu podobnych, i trwa w tym miejscu do dziś.

Ciekawostki:
 • Lubi zwierzęta
 • Uwielbia pomarańcze
 • Cierpi na bezsenność


Dawno nie pisałem KP. Proszę o jak najniższy wymiar kary... ;-;

2 Re: Kość on Czw Lis 20, 2014 8:16 pm

Admin Maś

avatar
Pan i Król
Rok urodzenia.

I skąd nastolatek ma broń hmmm? Hmm?

Zobacz profil autora http://anotherday.forumpolish.com

3 Re: Kość on Czw Lis 20, 2014 8:20 pm

Gość

avatar
Gość
Nie wiem jaki wpisać, ponieważ na forum jest zupełnie inna data, dlatego nie uzupełniłem. .___.


Kiedy mieszkał w Hiszpanii, nie był wcale dobrym i biednym chłopcem. Bardzo łatwo pakował się w kłopoty i dlatego potrzebował często pomocy Annebell. Również przewinął się przez gang, gdzie broń była niezbędna, a bardziej zaufanym członkom załatwiali ją od tak - bądź sami musieli odebrać takową podczas potyczki z innym gangiem.

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach