AyeYou are not connected. Please login or register

Aye » Another Day » Kwestie Papierkowe » Opis Uniwersum » Forum krok po kroku

Forum krok po kroku

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Forum krok po kroku on Sro Cze 04, 2014 9:20 pm

Admin Maś

avatar
Pan i Król
Miło nam, że zainteresowałeś się forum. Jeżeli jesteś nowy w te klocki ten temat z pewnością Ci się przyda. A jeśli nie... Cóż mimo wszystko powinieneś do niego zajrzeć, by mieć pewność, że dokładnie wiesz wszystko.

Podstawową rzeczą jaką trzeba zrobić jest przeczytanie regulaminu oraz reszty rzeczy w tym temacie. Nic za bardzo trudnego, nieprawdaż? Dobrze jest także zaznajomić się z tym działem, gdyż stanowi on podstawę funkcjonowania forum. Większość rzeczy została tam dokładnie opisana.
Wiesz już jak wygląda świat? Świetna sprawa. Najwyższy czas wejść do gry.
Zaczynamy oczywiście od stworzenia konta. Nie powinieneś mieć z tym większego problemu. Wystarczy podstawowa znajomość czytania. Konto... jest. To teraz przydałby się jakiś pomysł na postać, prawda? Niestety z tym nie możemy Ci za bardzo pomóc, ale tutaj możesz znaleźć jakieś sugestie. Proponujemy temat z poszukiwaniami lub postaciami do adopcji. A może już wiesz, kim będzie twój wymarzony bohater? To świetnie!
Teraz zaczynają się schody i dużo pisania. Na początek leci Karta Postaci, którą umieszczamy w nowym temacie na tym forum. Należy się w tym momencie uzbroić w cierpliwość, bo KP musi zostać sprawdzona przez odpowiednią osobę. Gdy da nam ona zielone światło, możemy ruszać dalej. Pamiętaj, że KP można napisać tylko raz!
Wszystkie formalności już dopełnione. Teraz możesz ruszać na podbój miasta!

Do wyboru masz dość duży obszar. W niektórych forach istnieją już gotowe tematy, w niektórych nie. Możesz wejść do gotowego tematu lub też stworzyć własny. By to zrobić, klikasz przycisk Nowy Temat. Ważny jest sposób opisywania miejsc. Poświęć kilka minut więcej, by dokładniej opisać miejsce. Sam obrazek nie wystarczy! Jeżeli i to masz za sobą, możesz zacząć akcję postacią.

Dalej wszystko potoczy się samo. Możliwe, że zostaniesz z nami na dłużej albo nawet odbędziesz jakąś wielką bitwę. W razie większych pytań, wystarczy się zwrócić do odpowiednich osób lub napisać w dobrym temacie.

Życzymy miłej gry.

Zobacz profil autora http://anotherday.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach