AyeYou are not connected. Please login or register

Aye » Another Day » Kärdla » Centrum Miasta » Szkoła Artystyczna » Opis Szkoły

Opis Szkoły

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Opis Szkoły on Sob Wrz 27, 2014 8:51 pm

Admin Maś

avatar
Pan i Król
W skład szkoły wchodzi podstawówka i szkoła średnia. Wszystko mieści się w jednym olbrzymim budynku, który przypomina bardziej wieżowiec, niż placówkę oświatową. Do dyspozycji uczniów oddano sale wyposażone w najnowszy sprzęt.
Młodzież skupia się tutaj głównie na wszelako pojętym artyzmie. Każde z dzieci posiada własnego opiekuna, który czuwa nad ich rozwojem. Prócz tego klasy zostały uformowane w trzy oddziały na każdy rok. Uczniowie mają do wyboru kształcenie na kierunkach plastycznych, muzycznych lub aktorskich.
Na terenie szkoły, podczas zajęć edukacyjnych obowiązuje nakaz noszenia mundurków szkolnych. Po nich uczniowie mają wolność stroju.


Spis
Spis dotyczy jedynie postaci graczy oraz NPC posiadających własną KP

Rok NaukiOddział PlastycznyOddział MuzycznyOddział Aktorski
I Gimnazjum-brak--brak--brak-
II Gimnazjum-brak--brak--brak-
III Gimnazjum-brak--brak--brak-
I Liceum-brak-Monday Tachibana-brak-
II Liceum-brak-Freya Hammurabi-brak-
III Liceum-brak--brak--brak-
Personel szkolny:
-brak-

Kluby i kółka:
-brak-
Aby założyć klub lub kółko należy napisać do admina.Ostatnio zmieniony przez Admin Maś dnia Nie Paź 26, 2014 6:22 pm, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora http://anotherday.forumpolish.com

2 Internat on Nie Wrz 28, 2014 6:49 pm

Admin Maś

avatar
Pan i Król
Pokoje przeznaczone do zamieszkania nie należą z pewnością do największych,ale bez problemu zmieszczą się w nich dwie osoby. Są podzielone na część żeńską i męską, a uczniowie mają wybór, z kim chcą mieszkać. Mają także całkowitą dowolność w wyborze wystroju swojego małego królestwa i raczej nikt nie będzie im zaglądać pod łóżka, póki nie łamią regulaminu. Na każde dwa pokoje przypada jedna łazienka. Sprzątaniem w budynku zajmują się roboty specjalnie ku temu przeznaczone.
Pokoje oznaczone F są przeznaczone dla płci żeńskiej, M dla męskiej. Końcówka 1 lub 2 oraz dwie takie same liczby z przodu oznaczają, że pokoje te mają wspólną łazienkę i korytarz. Dla przykładu: F-101 i F-102.

Lista Pokoi:

Zobacz profil autora http://anotherday.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach