Aye
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Aye



You are not connected. Please login or register

Rozdział 0: Prolog

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin Maś

Admin Maś
Pan i Król

Na początku nie ma nic. Teoretycznie, bo obecnie przed ludzkością rozpościera się szeroki horyzont, a miasto znajduje się w jego centrum. To tutaj w końcu są ostatnio zwrócone wszystkie ważne głowy. Jednak w samym mieście nic się ciekawego nie dzieje z powodu wakacji. Większość uczniów, korzystając z okazji, udała się do swoich rodzinnych domów. Niedługo jednak słodkie lenistwo będzie musiało się zakończyć na rzecz nauki. Na szczęście do tego momentu pozostało jeszcze trochę czasu.
~*~
 

Obecnie zalecamy zaszaleć na fabule, założyć Karty Postaci i zaznajomić się z innymi. W momencie, gdy liczba osób się powiększy zostanie zainicjowany mini-event, żeby się lekko rozruszać. Jeżeli brak wam chętnych do gry, zawsze można napisać do mnie. Mogę zostać chwilowym MG.

https://anotherday.forumpolish.com
Share this post on: reddit

Admin Maś

Pisanie Nie Paź 26, 2014 7:51 pm by Admin Maś

Noc taka jak ta jest raz… do roku. Ostatnia noc wolności, można by rzec. Następnego dnia niestety trzeba już zabrać plecak i iść do szkoły. Na szczęście co bardziej rozumni ludzie stwierdzili, że noc tę trzeba jakoś uczcić i dla wszystkich uczniów odbywa się Festiwal Świateł.
Na czym polega cała impreza? To nic zmyślnego. Gdy tylko słońce znajdzie się poza horyzontem, cały prąd w mieście zostanie wyłączony do godziny 3. Na ten czas jedynymi źródłami światła będą świece lub lampiony. Dodatkowo w kilku częściach miasta zorganizowane będą inne formy atrakcji, jak chociażby jarmark z nagrodami.
 

W ciągu 24 godzin powstaną dwa-trzy tematy, gdzie napiszę ja albo Malinka. Możecie do nich dowolnie wchodzić i między nimi się poruszać, jeżeli tylko nie przebywacie aktualnie na fabule. W razie pytań- zapraszam na PW.

Admin Maś

Pisanie Czw Lis 20, 2014 8:19 pm by Admin Maś

Fabuła przymarła, a ja jestem leniwa. Oficjalnie event został ukończony, a tym samym rozpoczyna się nowa przygoda, bo oto zaczął się rok szkolny...

Pisanie  by Sponsored content

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach