Aye
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Aye



You are not connected. Please login or register

Przedstaw Się!

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Przedstaw Się! Empty Przedstaw Się! Czw Paź 23, 2014 8:57 pm

Admin Maś

Admin Maś
Pan i Król

Przedstaw Się! 10711000_841253482586667_8047336838538769688_n
Socjalizujmy się!
Więc tak... chrząk chrząk... jestem Admine a ta sir surykatka to moje profilowe na fejsie. Jestem studentem pierwszego roku energetyki, lubię oglądać zboczone chińskie bajki i słuchać fantasy bandów. Założyłam forum, bo brakowało mi czegoś w takich klimatach. Na dopracowanie świata poświęciłam rok życia (z bardzo dużymi przerwami...), ale chyba końcowy efekt jest zadowalający. Miło mi wiedzieć, że w tak krótkim czasie wpadło aż tyle osób i mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej <3
... no. Dziękuję :'D

https://anotherday.forumpolish.com

2Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Pią Paź 24, 2014 9:08 am

Gość

Anonymous
Gość

Czeeeść Aaaaadmiiiinkoooo :D Zacna surykatka~

Przedstaw Się! 296btht
To będę druga.
Mniej tak wyglądam (tylko brzydziej XD). Me imię to Katarzyna (dopuszczalne: Kasia, Kate, Katarina, nie znoszę gdy mówi się na mnie Kaśka). Studiuję sobie na drugim roku behawiorystykę zwierząt na UP w Lublinie a pochodzę z malowniczej, małej, nadmorskiej miejscowości zwanej Darłowo. Chyba mogę się nazwać ornitologiem. Poza tym maniaczką gier komputerowych (głównie RPG, FPS'y czy indyki), mangi & anime (niedawno zostałam zaprzysiężoną yuristką XD), miłośniczką pływania i spania. Poza tym uwielbiam słuchać muzyki, grać na gitarze i perkusji oraz czytać książki. Na forach pbf siedzę krócej, niż w pisaniu ogólnie. Przygodę z tworzeniem zaczęłam w młodym wieku na forach MMORPG, potem przeniosłam się właśnie na pbfy. Na to forum zaciągnęła mnie Nepu (;p) ale nie żałuję. Atmosfera jest fajna, fabuła ciekawa, szata graficzna ładna a wszystko inne poukładane i zorganizowane. Póki co nie planuję odchodzić.
Nadal będę was trollować <3

3Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Pią Paź 24, 2014 2:02 pm

Gość

Anonymous
Gość

HALO, HALO ! Patrz tu.
Przedstaw Się! SmoothArrow
O to moje zdjęcie, gdy stawiam pierwsze kroki: https://2img.net/h/oi60.tinypic.com/29mb0v8.jpg

A tu, gdy mam swój egzamin z życia: https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/5y4zzr.jpg
Przedstaw Się! 28u2qkn

Mój znak zodiaku to byk, jakby ktoś szukał na niebie
Dane personalne: Bogini
Motto: Carpe diem!
Stan cywilny: do wzięcia
Stan majątkowy: zadłużona
Stan rzeczowy: nieużywana
Stan psychiczny: schizofrenia (nieoficjalnie, bo zasugerowane przez nauczyciela)
Zawód: Bezrobotna
Wykształcenie: Koniec Liceum, Koniec bo matura, koniec bo umrę.
Cel życiowy: ...
Cel obecny: ...
Hobby: niesprecyzowane
Poglądy: Polityczne są.
Religia: Jest.
Rodzina: Jest.
Cel na forum: Jestem, więc piszę.
Orientacja: * Bi
Lubię: Yaoi najbardziej, yuri też... i warzywa...

4Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Pią Paź 24, 2014 4:08 pm

Gość

Anonymous
Gość

No to ja bez wodotrysków i innych trysków... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wabię się Maciek i przeżyłem jakimś cudem dziewiętnaście lat. Wiem, wow, dla mnie to też szok. Studiuję sobie Pracę Socjalną, jestem na pierwszym roku oczywiście. A gdzie? Ekhem... oddział zamiejscowy KUL w Stalowej Woli. Mam strasznie szerokie zainteresowania, ale hobby raczej żadnego... oprócz słuchania muzyki chyba i czegoś co wspomnę później. Z muzyki to słucham dosłownie wszystkiego co mi się spodoba, kiedyś miałem straszny nacisk na cięższe brzmienie i lubowałem się w Machine Headzie, SOADzie i innych takich. Długo, by wymieniać. No i warto wspomnieć, że takie klasyki jak Metallica, Black Sabbath, Iron Maiden itd. mnie nie ruszają - zwyczajnie MEHam na nie. Na moich playlistach znajdzie się od death metalu, przez indie rock, dubstep, pop, Klasykę do rytualnego rapu. Interesuję się fantastyką, kosmosem, trochę nauką, biologią, grami komputerowymi, dawną kulturą japońską (tylko troszkę), geografią również trochę i chyba tyle. Anime zacząłem oglądać... dawno temu... 2007-2008 rok pewnie. Najpierw Beyblade przypominałem sobie, a później Naruto... dalej były ciemne czasy mojego pochłaniania hińskih baiek... wolę nie mówić jaki gatunek pożerałem tonami. (Nie, nie yaoi/yuri/hentai) Na PBFach gram od 2008 roku, ale tak na poważnie to dopiero od 2012. (Wyobraźcie sobie moje posty jak miałem 13 lat...) Kiedyś grałem na gitarze elektrycznej, jeździłem na desce i inne różniste rzeczy, aktualnie jedynie ćwiczę na własną rękę podstawy Iaido i Kendo, gdyż nie mam dostępu do żadnego Dojo. Moim marzeniem, którego nigdy nie spełnię jest nauczyć się grać na pianinie. No i jestem spod znaku lwa jak coś. Chyba nie mam zbytnio co napisać oprócz tego że mentalnie, fizycznie i forumowo jestem Szotą tylko bez białych włosów, chociaż patrząc na moją przeszłość to powinienem je mieć.

No to Ave!

5Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Pią Paź 24, 2014 5:57 pm

Gość

Anonymous
Gość

https://www.youtube.com/watch?v=Aacz2kzWHsA

Skoro powitanie mamy za sobą, od razu dodam, że nazywam się Paweł/Catius Eterlam (oficjalne imię w "internetach"). Jestem licealistą, chaotycznym poetą, herbacianym purystą (bez cukru, bez cytryny, długo parzona), amatorskim aktorem w amatorskiej grupie teatralnej, graczem o dziwnych preferencjach, fanem odgrywania dramatów i tragedii, a także nałogowym fanem anime.
Przechodząc do konkretów: moje wiersze są wypełnione bólem spowodowanym przez cały świat, ubóstwiam TES III: Morrowind (mój pierwszy RPG, przez którego uwielbiam widok z pierwszej osoby, a złożoność świata mnie wciągnęła na dobre) oraz tracę trochę życia przy innych produkcjach Bethesdy i grze zwanej Osu (nawet napisałem recenzję do gazetki szkolnej). Czekam też z niecierpliwością na najnowsze Civilization (a raczej na okazję do zakupu). Najlepsza herbata, jaką piłem, była ta zakupiona w Anglii - Spice Imperial. Moją potrzebę odgrywania różnych zdarzeń w codziennym życiu mogę nazwać Syndromem Aiki (jedna z bohaterek Zetsuen no Tempest też miała podobne schorzenie do mnie). Z anime preferuję nowsze tytuły (roczniki od 2010 w górę), a ze starszych wysoko sobie cenię chyba jedynie Code Geass i Zero no Tsukaima (moje pierwsze anime obejrzane od początku do końca). Jeśli chodzi o gatunki, preferuję Ecchi i Seinen, ale oceniam anime według lepszych kryteriów od stężenia cycków na minutę.
Czytam też książki: fantasy, SF (odcinam się od Lema na rzecz takich mistrzów jak Isaac Asimov i Mike Resnick), przymierzam się również do realiów cyberpunkowych, ale na razie trafiłem tylko na "Nexus" Rameza Naama.
Z PBFami zetknąłem się około rok temu i od tego czasu z pewnymi przerwami bazgrzę ściany tekstu, co stało się dla mnie czystą przyjemnością.

6Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Nie Paź 26, 2014 1:39 pm

Gość

Anonymous
Gość

Mam na imię Katarzyna, mówią mi Kasia. Lat mam 15 (to znaczy w listopadzie będę miała 15) i niedługo kończę gimbazjum. Interesuję się sportem, muzyką i książkami. Oczywiście też anime oglądam, czasami poczytam mangę. Moje ulubione filmy to "Dzienniki Bridget Jones". Z japonistyki najbardziej lubię Naruto i Bleacha. Piszę to bo Mal mnie prosiła i nie wiem co mogę więcej powiedzieć ._. Dziękuję za fajne przyjęcie na forum.

7Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Nie Paź 26, 2014 4:20 pm

Gość

Anonymous
Gość

Ja i moje kochanie <3

Jestem prostym owockiem. Malinką słodką i uroczą, która smakuje najlepiej na całym świecie! Żyję w swoim malinowym królestwie, gdzie w rzekach płynie najlepsza malinówka na świecie!
A tak bardziej poważnie jestem licealistką, dokładniej chodzę do drugiej klasy i udaje przed światem, że ogarniam matematykę i fizykę na tyle, że poszłam na mat-fiz. Nazwali mnie - Kasia Aneta Dżoanna na co nie narzekam, choć to drugie wywaliłabym od razu ze swojej świadomości. Mieszkam sobie na mojej wesołej Syberii, która jest praktycznie końcem świata. Za kilka miesięcy stuknie mi osiemnaście na karku i nie będą mogła zachowywać się jak rozkapryszony bachor.
Mam szeroki wachlarz zainteresowań. Do najważniejszych należy przede wszystkim muzyka. Od siedmiu lat gram na saksofonie. Uwielbiam to uczucie, gdy palce śmigają po chłodnej klawiaturze, a spod nich wychodzi muzyka. Zaczynałam na saksofonie sopranowym, potem był altowy, który jest dla mnie najbardziej pożądanym i najdoskonalszym instrumentem. Aktualnie moją uwagę rozprasza saksofon tenorowy, nie narzekam, jednak nie jest on tak samo epicki jak altowy. Gram wszystko co mi wpadnie w łapki. Im rytm jest szybszy, a natężenie ósemek i szesnastek jest większe tym mnie to cieszy bardziej. Jeżeli jakiś utwór  mi nie przypadnie do gustu, to nie ma mowy, abym chciała go opanować. Pod tym względem jestem strasznie wybredna.
Skoro tworzę muzykę, czy zdarza mi się czegoś słuchać? Ano coś tam mam. Nie pogardzę żadnym gatunkiem. Aktualnie słucham ciągle fantasy bandów, jrocka, rapu, klasyki, kpopu i wielu innych. Ba, nawet nie pogardzę techno czy disco polo.
Masochistycznie lubiłam czytać złą literaturę. Mam za sobą tyle tytułów, że głowa zaczyna boleć, gdy myślę o tych wszystkich głupotach. Ostatnio nawróciłam się na dobrą drogę. Rosyjscy pisarze są super, polecam wszystkim czym mam.
Lubię piec. Dokładniej babeczki i wszystko co jest z tym związane. Jak mi się nudzi to potrafię od razu lecieć do garów.
Zapomniałam wspomnieć o chińskich bajkach i obrazkach. Czytam, oglądam, bo co innego mi zostało? Uwielbiam wszelkie sportówki, szodżo i przygodowe. Moje serduszko raduję się, gdy bohaterki nie są głupie i posiadają mózg.
Kocham buty. Buty są dobre, one z tobą pójdą wszędzie. Jestem ogromną maniaczką jeśli chodzi o tę część garderoby. Na drugim miejscu są kapelusze z szerokim rondem.
Interesuję się geografią, historią, architekturą, modernizmem, kinem, modą, kulturą Bałkańską, podróżami i popkulturą w szerokim znaczeniu tego słowa.
Zdarza mi się coś nabazgrać. Miniaturka, autorskie opowiadanie, ficzek, poezja, na co mam ochotę to napiszę.
Z takich całkowicie drobnych ciekawostek: jestem wodnikiem, farbuje się na rudo, uwielbiam mojego pieska, jestem strasznym leniem, potrafię przespać pół dnia, umiem jeździć na łyżwach, ale na rolkach już nie. Jestem koszmarną ciapą jeśli chodzi o drobiazgi. Za to pamiętam wszystko i przez to jestem pamiętliwa. Mam tryb wyczuwania awuśności. No i jestem strachliwa .o. O! Jeszcze lubię hejt na poziomie! I czytać analizy!

8Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Nie Paź 26, 2014 4:34 pm

Gość

Anonymous
Gość

Zacznę się przedstawiać, przyznaniem się do czegoś. Mianowicie jestem najmłodszą osobą na forum ówó. Tak, mam jedynie 14 lat (a 15 kończę dopiero w maju) i chodzę do drugiej klasy gimnazjum, albo jak to pan od Fizyki ujmuję jestem gimbazą i przechodzę "okres buntu". Niezauważalnie na szczęście. Moje imię, choć uważam że jest dość nie ważne ani nawet nie ładne (ale słyszałam, że większości się swoje własne imię nie podoba) to Klara. Mogę jeszcze wspomnieć jak to zacięcie uczę się języka hiszpańskiego~
Zainteresowania moje są obszerne - od książek, szczególnie fantastycznych, najlepiej komediowych, po wszelakie gry. Jakie gry? Cóż, seria Ace Attorney, Final Fantasy i Kingdom Hearts się do nich zalicza. I tak, lubię pokemońce :3 Po za tym trochę gier mniej znanych jakimi jest seria Mother/Earthbound i dużo innych tytułów. Książki zwykle czytam Pratchetta, seria "Zwiadowcy" i dużo grubszych bądź cięższych tomików na które kiedyś napotkałam się. Lubię po za tym rysować, ale nie są to rysunki zbyt ładne ^^ Co do Anime i Mangi to lubię, ale oglądam głównie to na co mam ochotę~ (leń!) Muzyki słuchać mogę wszelkiej, rzadko kiedy czegoś naprawdę nie znoszę. No chyba że Disco-polo. Nie trawię tego gatunku. Oglądam masę seriali - Supernatural, Doctor Who i Sherlocka. Jak tego ostatniego mam całkowicie obczajonego, to te dwa pozostałe dopiero zaczynam. Planuje także obejrzeć Wikingów. A, i lubię Homestucka, mimo że czytanie mi idzie dość słabo, ale tak mam ze wszystkim :>
To chyba wszystko! Oczywiście, są jakieś mniej ważne książki które czytałam, gry w które grałam itp., ale nie ma co o nich rozpisywać się na pięć stron. Więc - to ja!

9Przedstaw Się! Empty Re: Przedstaw Się! Pon Paź 27, 2014 2:25 pm

Gość

Anonymous
Gość

A więc. Cześć. Jestem Krystyna... mam 18 lat... jestem facetem i lubię małe dziewczynki.
A tak na poważnie to mam na imię Patryk. Niedawno stałem się pełnoletnim obywatelem jaszego wspaniałego kraju. Oczywiście zdjęcia wam nie dam bo polecą hejty. :P
Chodzę do technikum gastronomicznego. Mój profil to "technik żywienia i usług gastronomicznych", czyli jestem w klasie eksperymentalejnej, bo to pierwszy taki profil. Niestety pierwszy nie oznacza lepszy. Jest mega ciężko, strasznie i wgl. Ale jak chce się zarabiać dużą kasę, zdać maturę i iść ja studia dietetyczne, to niestety trzeba przebrnąć.
Mam około 190 cm wzrostu. (Wybaczcie. Musiałem się pochwalić.) Interesuje się oczywiście gotowaniem. Tak. Na pewno jestem facetem.
Uwielbiam słuchać muzyki. Konkretne gatunki? Najbardziej upodobałem sobie rock, hard rock i metal. Generalnie słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Oprócz diskopolo. Tego nie zdzierżę.
Gram trochę na gitarze, albo raczej grałem, bo jeden mądry członek rodziny orzedwczoraj sprzedał ten cudowny instrument. (Mój brat)
Nie wiem czy siedzenie na forach to jakaś pasja, czy raczej strata czasu, ale tak. Robię to nałogowo. No i na razie tyle.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach