AyeYou are not connected. Please login or register

Aye » Another Day » Kartoteka » Karty Postaci » Alan Sheppard

Alan Sheppard

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Alan Sheppard on Pią Lis 21, 2014 12:00 am

Gość

avatar
Gość
Informacje podstawowe:
Imię i nazwisko: Alan Sheppard
Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 06.11.2018r.
Wzrost: 172 cm
Waga: 58 kg
Grupa krwi: 0 rh-
Pochodzenie: Szwecja
Zajęcie: Uczeń, 1 klasa zespołu szkół średnich numer 17. Przewodniczący Szkoły

Informacje techniczne:
Nazwa posiadanej mocy: Hipersoniczny krzyk
Poziom mocy: 3
Umiejętności:
~ Skupienie (4)
~ Inteligencja (4)
~ Lingwista: Język Angielski (5)
~ Lingwista: Język Szwedzki (5)
~ Wiedza: Polityka (4)
~ Wiedza: Prawo (3)
~ Kucharz (4)
~ Kontrola tłumu (4)
~ Śpiewak (z powodu mocy, takie mocne 5)

Przedmioty specjalne: brosza/przypinka w kształcie kolibra z kamerą, zaawansowany elektronicznie zegarek, słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym akumulatorem i bateriami słonecznymi.

Informacje szczegółowe:
Aparycja:
Alan jest chłopakiem o znaczniej urodzie i przyciąga do siebie wiele osobników płci przeciwnej. 172 cm w jego wieku, to nie jest zbyt dużo, ale zawsze mogło być gorzej, co nie ? Waga oscyluje w granicach 60 kg. Jest nieźle zbudowany. Jako, że na siłownie zagląda raz w miesiącu, to jego ciało wygląda na zadbane. Ma posturę dosyć chudej osoby, dlatego, że jego postura ciała jest ektomorficzna, znaczy że ciężko mu przybrać na wadze i zrobić widoczne mięśnie. Lekki kaloryfer, wyrzeźbione nogi i ręce, ale bardzo przy kości opiera się jego wygląd. Jego włosy i oczy są rodu z opowieści o potężnych i mężnych wikingach. Blondyn jak się patrzy, a jego zwierciadła duszy przybrały odcień morskiej głębi. To właśnie w głównej mierze w tę głębiny wpadają kobiety. Ma bardzo ładną buzię jak na chłopca. Jeden pieprzyk pod lewym okiem i gęste rzęsy. Zgrabny nos i pospolite usta. jego codzienne ubranie składa się z bluzki na zamek wykonanej z dżinsowopodobnego materiału w kolorze jasnej szarości, pod tym kamizeleczka w czerwono-białą kratkę zapinana na 2 guziki, a na samym końcu biała bokserka. Jego spodnie są dosyć wąskie, lecz to jeszcze nie podchodzi pod rurki. Koloryzują się w odcieniach czarnego, a na stopy ubiera tenisówki z wysoką kostką. Tak właśnie wygląda przewodniczący szkoły średniej nr 17.

Choroby fizyczne/cechy szczególne:
- nienajlepsza kondycja i sprawność fizyczna,
- cukrzyca monogenowa,
- czarujący pieprzyk pod lewym okiem.

Osobowość:
Sheppard to bardzo zdolny chłopak. Pierwsze swoje słowa wypowiedział w wieku 1 roczku. Jego rozwój intelektualny przebiegał równie szybko, a nauka dobrych manier wszczepiła mu rodzinka. Jest typowym nastolatkiem, który lubi zabalować, ale też wie jak ważna jest nauka. Nie przykłada do niej zabójczej wagi, ale prezydentem nie zostaje się od nic nierobienia. Jest pilnym i grzecznym uczniem. Potrafi zachować się w towarzystwie, ale wie również, że czasem można się zabawić. W sytuacjach bardzo stresowych, stara się uspokoić, a jeżeli nie daje rady, to zapala sobie papierosa. Nie pali na co dzień, ale od święta. To miłe i posłuszne dziecko. Potrafi doskonale poradzić sobie w wielu problemowych i wymagających logicznego wyjścia sytuacjach. Jest również nieśmiały na niektórych płaszczyznach. Na przykład jego głos... Ma głos niczym anioł w ludzkiej skórze, ale on sam tak nie uważa i nie śpiewa publicznie. Jest również bardzo ambitny i w przyszłości będzie startował w wyborach na prezydenta w swoim kraju, Szwecji. Nie można o nim powiedzieć, że jest nieufny, ale dobiera swoje bliższe otoczenie bardzo dokładnie i selektywnie. Nie dopuszcza do siebie ludzi, którzy nie mogliby wnieść czegoś do jego życia i tylko i wyłącznie pasożytowaliby na nim. Jest fanem muzyki elektronicznej i mógłby jej słychać cały czas. Zawsze go wprawiała w doby nastrój i nosi swoje ulubione słuchawki przy sobie cały czas.

Choroby psychiczne/fobie/uzależnienia:
- uzależniony od ludzi,
- tłamsi w sobie emocje (złe),
- lęk przed skrzywdzeniem psychicznym.

Rodzina:

Rassalina Sheppard - matka chłopca, kochająca go ponad życie, bogata bizneswoman z Ameryki, mieszka w Szwecji, ambitna i niedościgniona kobieta z marzeniami. Wpoiła synowi sentencje: "Bez marzeń nie mamy po co żyć", akceptuje jego odmienność. Zapracowana kobieta, nie ma czasu dla dzieci.

Sten Sheppard - ojciec chłopca, mieszka w Szwecji, kochający mąż i ojciec. Pracuje jako dyrektor uczelni wyższej. Jest przebojowym człowiekiem i całe życie poszukuje aspiracji do podciągania swoich starych, jak i nowo nabytych umiejętności. Zaszczepił w syny bakcyl kucharza.

Stephi Sheppard - starsza siostra Alana, robi karierę w Afryce jako wolontariuszka idąca z pomocą dla Esperów odrzuconych i odtrąconych przez społeczeństwo. Założycielka fundacji na rzecz dzieci ponadprzeciętnie "uzdolnionych".

Historia:
Zaczęło się od tego, że młodzieniec przyszedł na świat w bardzo bogatej rodzinie biznesmenów. Jako mały szkrab, był nicponiem jakich mało. Bił się ze starszą o 5 lat siostrą, po czym robił szczenięce oczka, a cała wina spadała na Stephi. Potrafił oczarować ludzi już będąc w pieluszce i ta umiejętność została mu po dziś dzień. W bardzo młodym wieku wykazywał zdolności intelektualne, oraz artystyczne. Ma świetną pamięć fotograficzną i zapamiętuje co się do niego mówi. Nigdy w życiu nie miał problemów z nauką. Jego anielski głos zachwycił całą rodzinę, więc zapisali go na lekcje śpiewu tuż po skończeniu 7 roku życia. To w tedy jego moc ujawniła się pierwszy raz. Prywatny nauczyciel nie mógł pojąć, jak siedmioletni chłopczyk śpiewa głosem zawodowego operowca, a sekundę później gwiazdy popu. Poinformował o tym jego rodziców i odpowiednie organy prawne. Reakcja jego rodziny była kompletnie inna, niż w 90% przypadkach takich spraw. Jego matka popłakała się ze szczęścia nie wiedzieć czemu, a ojciec nie zmienił w ogóle stosunków z synem. Siostra zazdrościła talentu, a wujostwo nie potępiało. Chłopak miał ogromne szczęście, że urodził się w takiej rodzinie i po dziś dzień trzyma w sercu ciepłe wspomnienia z nimi związane. Gdy skończył 12 lat, został wysłany na wyspę, która szkoliła takich jak on. Ludzi obdarzonych mocą wykraczającą poza pojęcie zwykłych ludzi. Uczył się, szkolił, dojrzewał, zawierał znajomości, a po zakończeniu gimnazjum, trafił to Liceum nr 17. Już w 1. klasie zrobił takie wrażenie na uczniach i nauczycielach, że w wyborach na przewodniczącego szkoły, wygrał miażdżącą ilością głosów i został pierwszym w historii 1-klasistą na stołku przewodniczącego. On traktuje to bardziej jak jego małe miasto, a on jest jego burmistrzem. W przyszłości zostanie prezydentem, a na samym końcu, będzie panował nad połowa świata... Takie są jego marzenia.

Ciekawostki:
- lubi zadbać o swoje paznokcie i piłuje je przed snem,
- dostaje ogromne kieszonkowe co tydzień od rodziców,
- jego pokój w którym śpi, jest całkowicie dźwiękoszczelny,
- ma kota imieniem "Niko"
- ubóstwia kwaśne żelki,
- jego popisowy wypiek to "Semla" (mięciutka bułeczka drożdżowa upieczona z dodatkiem kardamonu, wypełniona masą marcepanową i udekorowana śmietaną.),
- jest fanem muzyki elektronicznej i dubstepu.

wiśnia

2 Re: Alan Sheppard on Pią Lis 21, 2014 3:33 pm

Gość

avatar
Gość
Uczeń, 1 klasa zespołu szkół średnich numer 17. Przewodniczący Szkoły > średnio mi pasuje Przewodniczący Szkoły w pierwszej klasie :/

Kontrola tłumu (4) > zmień na Charyzmę

Do poprawki tylko to~

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach