Aye  • Zobacz posty od ostatniej wizyty
  • Zobacz swoje posty

Logged in as Anonymous. Ostatnio odwiedziłeś nas

You are not connected. Please login or register

Another Day

Brak nowych postów

Opis Uniwersum


Kilka podstawowych tematów pomagających poruszać się po forum. Znajdzie się tutaj nie tylko opis fabularny, ale także regulamin, kilka poradników oraz spisy mocy. W razie jakiś braków, prosimy zawiadomić administrację.

1012badziewie
Czw Lis 12, 2015 8:49 pm
Admin Maś Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Ogłoszenia


Znajduje się tutaj kilka ważnych tematów. Wśród nich możemy wyróżnić przede wszystkim ogłoszenia adminowskie, kierowane do ogółu publiki. Prócz tego można tutaj znaleźć osoby chętne do popisania lub zgłosić nieobecność. Znajduje się tu także temat z rezerwacjami wyglądu.

1278Błędy na forum...
Wto Lis 25, 2014 5:57 pm
Admin Maś Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Kärdla News


Miejsce zastępujące wszystkie forumowe gazetki z dodatkiem opisów fabularnych. Każdy może tutaj zamieścić artykuł, ale proszone jest wcześniejsze omówienie go z Adminem poprzez pw czy inną formę kontaktu.

13Rozdział 0: Prol...
Czw Lis 20, 2014 8:19 pm
Admin Maś Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Luźne rozmowy


Miejsce, gdzie można sobie podyskutować o pogodzie czy innych mniej ważnych rzeczach niezwiązanych z forum. Gorąco zapraszamy do wbicia się w dyskusję albo zarzucenie własnym tematem.

210Kwiatki z CB
Wto Paź 28, 2014 7:38 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Twórczo


Śpiewasz, tańczysz, grasz ludziom na nerwach? Możesz podzielić się swoim talentem z innymi. Tutaj też jest miejsce dla wszelakich avatarni czy innych warszatów graficznych.

11Laurenzowe obraz...
Sob Paź 25, 2014 11:37 am
Gość  Zobacz ostatni post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek

Hades


A tutaj trafiają wszystkie niepotrzebne tematy. Grasują tutaj podobno jakieś niezbyt przyjazne stworzenia, więc lepiej nie zapuszczać się samemu.

00
Brak nowych postów

Karty Postaci


Miejsce na złożenie Karty Postaci. Tematy powinny być zakładane według podanego wewnątrz wzoru. Na napisanie KP posiada się dwa tygodnie. Bez zaakceptowanej KP nie można udzielać się fabularnie. W przypadku umieszczania KP w budowie, należy poinformować za pomocą posta, gdy prace zostaną ukończone.

2062Victoria White...
Pon Lis 24, 2014 7:57 pm
Admin Maś Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Karta Rozwoju Postaci


Tutaj swoją kartotekę prowadzą Mistrzowie Gry. Miejsce służy do zapisu zdobytych punktów oraz umiejętności. Tematy zakładają osoby, które sprawdzały KP danemu graczowi.

Moderator: Funkcyjni
1212Victoria White...
Pon Lis 24, 2014 8:04 pm
Admin Maś Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Opisy Dodatkowe


Miejsce, gdzie każdy gracz może założyć sobie temat z opisem relacji czy pamiętnikami postaci. Każdemu graczowi przysługuje jeden temat, żeby nie zaśmiecać forum.

22Videorelacja
Sro Lis 12, 2014 6:37 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Komunikacja


Świat nowoczesny, pełen doznań, wrażeń i... SMSów, maili i innych form elektronicznego kontaktu. Każdy gracz ma prawo założyć sobie temat na taką wirtualną komórkę i komunikować się z innymi, będąc na drugim końcu miasta.

55Cegła Mad
Wto Lis 04, 2014 7:51 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

NPC


NPC to postacie niezależne stereowane przez Mistrzów Gry. Mają one na celu urozmaicić rozrywkę i pozwolić graczom na bliższe poznanie osób, z którymi rozmawiają. Karty NPC mogą wrzucać tylko wyznaczone do tego persony.

33Giulietta della ...
Nie Paź 26, 2014 8:21 pm
Admin Maś Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Centrum Miasta


Centrum miasta to w głównej mierze wysokie budynki składające się z metalu i szkła. Atmosfera tego miejsca może niektórym wydawać się nieco przytłaczająca. Większość ulic jest dość wąska, a miejsca parkingowe wiecznie pozajmowane. Swoją siedzibę mają tutaj władze miasta. W pobliżu Parku znajduje się także najwyższy wieżowiec, do którego wstęp mają jedynie upoważnione osoby. To w nim mają zapadać najważniejsze decyzje dotyczące dalszego rozwoju projektu.Nieco bardziej na obrzeżach tej części miasta można spotkać zwyczajne bloki jak i kilka ważniejszych szkół. Zazwyczaj czynsz tutaj jest dość wysoki i nie każdego stać na mieszkanie.


Brak nowych postówSzkoła Artystyczna
6107Plac
Pią Lis 21, 2014 5:42 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Zachód Miasta


Zachód to najbardziej zamieszkała część miasta. Znajdują się tutaj w głównej mierze domy oraz szkoły. Większość rzeczy można zakupić w małych, prywatnych sklepach, a najbliższe centrum handlowe znajduje się niestety dopiero w centrum. W dni wolne można skorzystać z dobrodziejstw przyrody i udać się nad jezioro lub do małego lasu.


Brak nowych postówSpecjalistyczna Szkoła Kształcenia Mocy, Brak nowych postówZespół Szkół Średnich numer 17, Brak nowych postówInternat
891Jezioro
Pon Lis 10, 2014 3:52 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Część Historyczna i Nabrzeże


Stare budynki oryginalnej Kärdli, nieco przerobione na potrzeby marketingu. Znaleźć tu można kościoły oraz brukowane uliczki. Okoliczne sklepy zapraszają do siebie ręcznie wykonanymi szyldami. Swoją siedzibę ma tutaj szkoła katolicka. Prócz tego chętni wrażeń mogą wykąpać się w morzu na kilku strzeżonych plażach lub spróbować windsurfingu. Kärdla posiada także niewielki port przeznaczony dla kutrów rybackich.


Brak nowych postówKompleks Parkowy i Szkoła pw. Świętej Anny
652Plaża
Pon Paź 27, 2014 7:55 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Wschód Miasta


Niezbyt ciekawa okolica. Znajduje się tutaj mały port lotniczy, przeznaczony do obsługi prywatnych samolotów. Prócz tego można podziwiać ogromne hale magazynowe czy puste połacie terenu. Przez środek przebiega główna droga wyspy.


215Cmentarz
Sro Paź 29, 2014 7:07 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Park Pihla-Kaibaldi


Znajdujący się w samym środku miasta park, jest tak naprawdę rezerwatem przyrody. Nowa nazwa przyległa do niego głównie z powodu trudnego w zapamiętaniu estońskiego. W świadomości mieszkańców istnieje po prostu jako park. Składa się głównie z drzew, jeszcze kilku drzew i może jeszcze niewielkiej ilości drzew. Oczywiście między drzewami znajdą się prześwity jak polany, ale trudno tutaj szukać ławek czy koszy na śmieci. Przez park prowadzi kilka ścieżek dla pieszych i rowerzystów. Auta mają tutaj rygorystyczny zakaz wstępu. Nawet służby miejskie wjeżdżają tutaj na bicyklach.


2132Północna część p...
Czw Lis 20, 2014 7:09 pm
Gość  Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Strefa Ekonomiczna


Dość duża połać terenu zapełniona po brzegi ludźmi w białych fartuchach. Tak przynajmniej jawi się większości społeczeństwa. W rzeczywistości laboratoriów tutaj niewiele, a naukowcy raczej nie wychodzą poza sterylne ściany. Z zewnątrz wszystko wygląda jak wielka szklarnia, gdzie zamiast roślin uprawia się naukę. W kilku miejscach zbudowano magazyny lub małe fabryki. Gdzieś pośród tych budynków kryją się największe sekrety dotyczące Esperów.


00

Global announcement&Ogłoszenie & Przyklejony [1]

TematyOdpowiedziWyświetleńOstatni Post
Brak nowych postów  Global announcement:  

Regulamin, hierarchia i inne ważne rzeczy

   by Admin Maś
13231on Wto Cze 03, 2014 10:01 pm by Admin Maś Zobacz ostatni post

Tematy []

  Powrót do góry

Moderatorzy : Brak

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak

Permissions in this forum:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach

  • Nowe posty Nowe posty
  • Nowe posty [ Zablokowany ] Nowe posty [ Zablokowany ]
  • Brak nowych postów Brak nowych postów
  • Brak nowych postów [ Zablokowany ] Brak nowych postów [ Zablokowany ]
  • Ogłoszenie Ogłoszenie
  • Przyklejony Przyklejony
  • Global announcement Global announcement